Škrty na Letné. 4 hráči, kteří v minulých dnech odešli ze Sparty

11 komentářů

Piškot
15. září • 18:37

To jste chytrý,pořád Vám něco nevoní.Chodite vůbec na fotbal fandit a nebo jen čumíte na bednu?

Millwall
15. září • 6:44

Sparta mistr ligy!!!

Millwall
11. září • 15:44

Opět se ukazalo co za nymanda škudce je T.Rosický !!! Jen za Minčeva vyhodil 52mil.kč při nákupu a 28mil. za 3 letou smlouvu !!!! Za Vidheima 32mil.kč při nákupu a 24mil.kč za 3letou smlouvu! Za Höjera při nákupu 28 mil.kč a 24mil.kč za 3letou smlouvu !!! T.ROSICKÝ MĚL BÝT JIŽ DÁVNO ZE SPARTY VYHOZEN ŠKUDCE !!!

Jaroslav K.
15. září • 15:53

Zapomněl jsi uvést (zaměrně?, účelově?), ž Sparta za tyto hralče vyinkasovala určitou částku za jejich prodej. A když víš kolik za ně zaplatila při nákupu, tak určitě víš, kolik za ně získala a tudíž o kolik ten deficit z jejich angažmá ve Spartě je ve skutečnosti nižší.
A pokud do toho deficitu počítáš i plat, tak je to zavádějící a opět účelové, protože za první počítáš jen plat někoho a někoho ne a za druhé, kdyby tady nebyli oni, tak tady budou jiní hráči, kteří by brali taky určitý plat, takže opět by byl ten deficit jiný.
Taky leckdy nesouhlasím s rozhodnutími TR, ale nebyl bych na jeho místě lepší. Ty ano?

Kozovůl
15. září • 8:47

Pěkně jste to spočítal ale pletete si pojmy a dojmy!! Souhlasím s Vámi že Rosa měl být už dávno vyhozen dokonce jsem psal že nikdy neměl být GM že na to nemá!! Ale zpět k vašim cenám!!Nákup Minčeva byl za 20 Milionů plus bonusy tj.odehraje za sezonu 45% zápasu+Branky a na bonusy nedosáhl tak nevím kde jste vzal těch 28 leda by to bylo z Bonusy? Jinak Minčev neměl být nikdy kupován!! A plat mu musíte dát jako každýmu zaměstnanci to tak to nemůžete počítat a brát ale je to ukázka toho kolik toho odehrál a kolik získal za 3 roky!!Vidhaim měl stát dle odhadů cca 20-23 milionů + bonusy opět Vám nesesí částka 32 a aspoň něco odehrál byť né tolik kolik bych čekal a střídal dobré zápasy a horšíma !! A Höjer toho je my líto protože to je kluk který by byl pro S hodně platný a byl to dobrý nákup bohužel se po pár zápasech zranil a narodil skoro 2 roky a S ho měla dát na hostování bohužel S mu už nevěřila že se dostane do formy ale jak píši je ho škoda a dle mě měl dostat šanci!! A nákup byl 25 milionů!! Ale souhlas Rosický tam nemá co dělat nic neumí!! A všechny ty zahraniční hráče si vybral Priske buď je znal nebo mu je našli jeho Externí skauti o kterých se zde nepíše!! A teď k čemu tam je Rosa když si hráče musí hledat sám trenér!!

čínská fňukna
11. září • 19:55

Křéťa má peněz dost.

Toaleta
14. září • 17:17

Už mu docházejí penize

Jarda ACS
14. září • 10:56

Myslím, že si to ve Spartě konečně sedlo. Rosickému to sice trvalo, ale potřeboval někoho kdo to se Spartou bere vážně. A to je, podle mne Priske. Jsem hrdý SPARŤAN padesát let a jediné co si přejí je další titul.!!

Jarda ACS
14. září • 10:55

Myslím, že si to ve Spartě konečně sedlo. Rosickému to sice trvalo, ale potřeboval někoho kdo to se Spartou bere vážně. A to je, podle mne Priske. Jsem hrdý SPARŤAN padesát let a jediné co si přejí je další titul.!!

Toaleta
14. září • 17:17

Kodan

Jarda
14. září • 17:51

Slušné řečeno Křetínský má peněz dost asi je potřebuje utopit. Rosa je mladý a stále se učí ale i větší machři udělali chybu, hráči se neosvědčili tak už to ve sportu chodí.

Doporučujeme

Články odjinud