Dominik Holec  Do aktuální sezony vstupoval v roli sparťanské brankářské jedničky, o tu jej ale připravil Matěj Kovář. Holcovi je však 28 let a chce chytat. Dříve si udělal velmi dobré jméno v Polsku, zkusí to tam znovu?
 Jan Fortelný  Třiadvacetiletý záložník se v létě konečně udržel ve sparťanském kádru. Během podzimu však nakonec zasáhl jen do pěti duelů a místo v týmu si neudržel. Jan Fortelný už si dokonce nový klub našel, v pondělí se dohodl na jarním hostování v Olomouci.
 Michal Sáček  Šestadvacetiletý univerzál měl ve Spartě dobrou pozici, ještě v minulé sezoně naskočil do třiceti zápasů, pod koučem Priskem ale příliš nehraje. Michal Sáček na podzim zasáhl jen do pěti zápasů a v zimě nejspíš odejde. Hovoří se o Itálii.
 Lukáš Juliš  V sezoně 2020/21 dal za Spartu dvanáct branek. Loni však naskočil jen do tří duelů a moc prostoru nedostal ani na podzim. Pražané mají v kádru Jana Kuchtu s Tomášem Čvančarou, dá se proto čekat, že by během zimy mohl zase zamířit jinam.
5
Fotogalerie

Škrty ve Spartě. 5 fotbalistů, kteří by brzy mohli odejít z Letné

Sparta je na přestupovém trhu aktivní a získala už tři zahraniční posily. Zároveň se ale začíná hovořit o možných odchodech.

Sparta v zimě přivedla už tři cizince a další možná ještě získá. Konkurence bude zase o něco větší, a tak se dá čekat, že několik hráčů z Letné taky odejde. Koho by se to mělo týkat? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Florin Nita

Florin Nita Sparta 22 Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Brankářskou jedničkou Sparty je Matěj Kovář, jenž na Letné hostuje z Manchesteru United. Naopak Florin Nita už si za rudý tým nezachytá. Pětatřicetiletý rumunský gólman byl naposledy v akci v listopadu roku 2021, údajně by jej rádo přivedlo francouzské St. Étienne.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Dominik Holec

Dominik Holec Viking Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Do aktuální sezony vstupoval v roli sparťanské brankářské jedničky, o tu jej ale připravil Matěj Kovář. Holcovi je však 28 let a chce chytat. Dříve si udělal velmi dobré jméno v Polsku, zkusí to tam znovu?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Jan Fortelný

Jan Fortelný Sparta Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý záložník se v létě konečně udržel ve sparťanském kádru. Během podzimu však nakonec zasáhl jen do pěti duelů a místo v týmu si neudržel. Jan Fortelný už si dokonce nový klub našel, v pondělí se dohodl na jarním hostování v Olomouci.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Michal Sáček

Michal Sáček Sparta 22 Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Šestadvacetiletý univerzál měl ve Spartě dobrou pozici, ještě v minulé sezoně naskočil do třiceti zápasů, pod koučem Priskem ale příliš nehraje. Michal Sáček na podzim zasáhl jen do pěti zápasů a v zimě nejspíš odejde. Hovoří se o Itálii.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Lukáš Juliš

Lukáš Juliš Sparta 21.jpg

V sezoně 2020/21 dal za Spartu dvanáct branek. Loni však naskočil jen do tří duelů a moc prostoru nedostal ani na podzim. Pražané mají v kádru Jana Kuchtu s Tomášem Čvančarou, dá se proto čekat, že by během zimy mohl zase zamířit jinam.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud