Škrty ve Spartě. 5 fotbalistů, kteří by brzy mohli odejít z Letné

5 komentářů

Pepanek
6. ledna 2023 • 14:32

Jo,dobré a bohužel dost pravdivé příspěvky. Co Tomášovi nikdy neodpustím je Kanga a Nica.

Millwall
2. ledna 2023 • 19:09

V 1.řadě měli být již dávno vyhozeni mega škudci Rosičtí !!! A dále prodáni- vyměněni nekopové : Čelustka Krejči st. Pavelka Vidheim Wiesner Minčev Heča + samozřejmě Juliš a Sáček !! Vše zcela pruměrní mega drazí pruměráci nehodni nosit dres Sparty v A týmu !!

Millwall
2. ledna 2023 • 19:11

Zapoměl jsem na dalši Rosického "super posilu" Jankta - také vrátit zpět též zadarmo drahý pruměrák !!

Sony
2. ledna 2023 • 17:42

Odchodů ze Sparty bude asi víc. O brankáře Vorla má zájem Jablonec, Krejčí mladší je v hledáčku Feyenordu, Juliš chce do Bohemky, Panák do Baníku a Spartě nejspíš dá vale i Höjer. A pokud nenajdou v kádru uplatnění nováčci z béčka nebo navrátilci z hostování, pak nezbývá než posilovat dál. Prý jsou kromě hotových záložníků Laciho a Kairinena a levého beka Kamenoviče ve vyhlídce stoper Lopata, křídelník Mabil a Sut a útočníci Štulič a Vecheta. Ševčík ze Zbrojovky je očekáván až v létě. Ale ještě je třeba sehnat kvalitního golmana. Hodil by se Dúbravka nebo Koubek.

Millall
2. ledna 2023 • 19:15

Koubek jo ? To je snad vtip ne ? Kdyby nebyl Rosický mega čur.. tak máme stále po Dubravkovi 2.nejlepšiho golmana který ve Spartě za posledních 6 let chytal - Nitu který Spartě v loňské sezoně vychytal minimalně 9-10 bodu v lize ( bez nich by Sparta skončila 8. !!!!

Doporučujeme

Články odjinud