David Douděra  Letní posila z Mladé Boleslavi, za kterou dal v minulém ročníku deset branek a přidal čtyři nahrávky. V Edenu se rozkoukal rychle a ihned se stal jednou z vůdčích postav. Čtyřiadvacetiletý David Douděra se nebojí projevit emoce, navíc podává velmi dobré výkony na hřišti. V prvním jarním duelu šel do hry až coby střídající hráč, na podzim ale nastupoval v základní sestavě. Dal tři góly a připsal si i jednu asistenci.
 David Pech  Stejně jako Douděra přišel do Slavie z Mladé Boleslavi – jen ne v létě, ale během zimy. Sešívaní o něj hodně stáli, David Pech patřil k podzimním ligovým objevům a ukázal velký potenciál. Ve městě Škodovky si vybudoval dobrou pozici, na podzim dal i svůj druhý ligový gól, během přípravy ve Slavii se ale zranil.
 Lukáš Masopust  Sázka na jistotu. Devětadvacetiletý Lukáš Masopust je ve Slavii déle než čtyři roky, během nichž odehrál řadu skvělých zápasů. Konkurence v Edenu je veliká a bojovat s ní musí i Masopust, reprezentační univerzál si ale místo na place vždy najde – klidně i na kraji obrany. Letos zasáhl do 11 ligových zápasů, dal dva góly a přidal tři nahrávky.
 Ivan Schranz  Do Slavie přicházel před rokem a půl z Jablonce coby ofenzivní univerzál. Loni dal deset branek a patřil k nejlepším hráčům sešívané družiny. Trenér Trpišovský jej ale v několika zápasech nečekaně postavil i na post pravého beka. Na tom devětadvacetiletý slovenský reprezentant načal i jaro, utkání s Jabloncem mu ale nesedlo a o přestávce šel ze hry.
5
Fotogalerie

Slavia chce Tomiče. 5 hráčů, které pak bude moct postavit na pravý kraj obrany

Slavia je na přestupovém trhu aktivní, ještě ale možná nemá dost. Do Edenu by mohl přijít taky Michal Tomič ze Slovácka.

profimedia-0737232069.jpg

Třiadvacetiletý Tomič odehrál ve Slovácku dobrý podzim, na jaře už si ale v týmu z Uherského Hradiště nekopne. Odmítl totiž prodloužit smlouvu a chce odejít do Slavie, která má o slovenského fotbalistu zájem. V Edenu to ale Tomič nebude mít snadné, sešívaní totiž už teď mohou postavit na pravý kraj obrany čtyři další hráče. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

David Douděra

David Douděra Slavia Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Letní posila z Mladé Boleslavi, za kterou dal v minulém ročníku deset branek a přidal čtyři nahrávky. V Edenu se rozkoukal rychle a ihned se stal jednou z vůdčích postav. Čtyřiadvacetiletý David Douděra se nebojí projevit emoce, navíc podává velmi dobré výkony na hřišti. V prvním jarním duelu šel do hry až coby střídající hráč, na podzim ale nastupoval v základní sestavě. Dal tři góly a připsal si i jednu asistenci.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 5

David Pech

David Pech MB Ota Bartovský  MAFRA  Profimedia.jpg

Stejně jako Douděra přišel do Slavie z Mladé Boleslavi – jen ne v létě, ale během zimy. Sešívaní o něj hodně stáli, David Pech patřil k podzimním ligovým objevům a ukázal velký potenciál. Ve městě Škodovky si vybudoval dobrou pozici, na podzim dal i svůj druhý ligový gól, během přípravy ve Slavii se ale zranil.

Foto: Ota Bartovský / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Lukáš Masopust

Lukáš Masopust Slavia Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Sázka na jistotu. Devětadvacetiletý Lukáš Masopust je ve Slavii déle než čtyři roky, během nichž odehrál řadu skvělých zápasů. Konkurence v Edenu je veliká a bojovat s ní musí i Masopust, reprezentační univerzál si ale místo na place vždy najde – klidně i na kraji obrany. Letos zasáhl do 11 ligových zápasů, dal dva góly a přidal tři nahrávky.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Ivan Schranz

Ivan Schranz Rakow.jpg

Do Slavie přicházel před rokem a půl z Jablonce coby ofenzivní univerzál. Loni dal deset branek a patřil k nejlepším hráčům sešívané družiny. Trenér Trpišovský jej ale v několika zápasech nečekaně postavil i na post pravého beka. Na tom devětadvacetiletý slovenský reprezentant načal i jaro, utkání s Jabloncem mu ale nesedlo a o přestávce šel ze hry.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud