Slavia shání stopery. Podívejte se, které defenzivní posily mohou ještě přijít do Edenu

Start fotbalové sezony se blíží. Slavia je na přestupovém trhu aktivní, do Edenu však mohou dorazit ještě další hráči.

Slavia přišla o Ondřeje Kúdelu, který zamířil do Indonésie. S jeho koncem se počítalo, horší je ale ztráta Davida Hovorky, jenž se opět zranil a je mimo hru. I proto by do Edenu měla přijít ještě posila do defenzivy. Kdo by do Slavie mohl dorazit? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Isak Hien (Djurgaarden)

Do české fotbalové soutěže v posledních letech začaly přicházet posily ze severu Evropy. Dalším z nich by mohl být Isak Hien – třiadvacetiletý švédský stoper z Djurgaardenu, okolo něhož už několik týdnů krouží Slavia. Tím spíš, když přišla o Kúdelu s Hovorkou. Podle SportExpressen zvýšila nabídku na hráče z 23 na 30 milionů korun.

Pokračování 3 / 5

Sheriff Sinyan (Molde)

Sheriff Sinyan.jpg

Slavia ho chtěla už loni. Sešívaní měli obrovský zájem o to, aby do Edenu dorazil pětadvacetiletý stoper Sheriff Sinyan, norské Molde jej však tehdy nepustilo. Teď se ale situace změnila, stoper z Gambie letos kvůli zranění nehrál a v klubu mu navíc už v prosinci končí smlouva. Toho by sešívaní mohli využít.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Christ Tiéhi (Liberec)

Christ Tiéhi Liberec.jpg

Čtyřiadvacetiletý defenzivní záložník z Pobřeží slonoviny přišel v září z Opavy do Liberce, ve kterém se ihned zabydlel v základní sestavě. Na severu Čech předváděl velmi dobré výkony, které jej nejspíš vynesou zase o stupeň výš. Ještě na začátku týdne se psalo o jeho možném odchodu do Sparty, teď to ale vypadá, že Christ Tiéhi posílí Slavii. V Liberci už s ním nepočítají, i proto se pod Ještěd vrátil Kamso Mara.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Přišli Douděra a Eduardo Santos

Do Edenu už v létě přišel Brazilec Eduardo Santos, který může hrát jak na stoperu, tak na kraji obrany. Uplynulou sezonu začal v Karviné, na jaře ale hostoval v Plzni, které pomohl k titulu. V Edenu si od něj hodně slibují, stejně jako od Davida Douděry, jenž patřil k objevům uplynulé sezony. V dresu Mladé Boleslavi dal deset branek a přidal čtyři nahrávky. Jeho výhodou je, že může nastupovat jak na kraji zálohy, tak i v obraně.

Doporučujeme

Články odjinud