Tomáš Holeš  Je úplně jedno, kam ho postavíte. Tomáš Holeš totiž vždy nechá na hřišti maximum. Začal v záloze, pak se posunul do obrany. A na obou postech byl skvělý, opět byl jedním z klíčů k úspěchu.
 Petr Ševčík  Reprezentační záložník je konečně fit. Na hřišti vydržel 94 minut a odehrál parádní partii. Řídil akce sešívaných, navíc krásnou nahrávkou nastartoval akci vedoucí k prvnímu gólu. S ním je Slavia silnější.
 Moses Usor  Mladík z Nigérie dostal šanci v základní sestavě, což se ukázalo jako správné řešení. Moses Usor byl neustále aktivní a obraně polského celku pořádně zatápěl. V 62. minutě otevřel skóre utkání.
 Ivan Schranz  Nedostal se sice do základní sestavy, nakonec ale celé utkání rozhodl. Ivan Schranz přišel na hřiště v 56. minutě místo Davida Douděry a krátce poté vybídl ke skórování Mosese Usora. Na konci prodloužení pak poslal hlavou míč do sítě a zařídil postup sešívané party.
5
Fotogalerie

Slavný večer v Edenu. Pět hráčů Slavie, kteří zařídili postup na Rakówem

Slavia už si doma zahrála proti slavnějším soupeřům, než je Raków, na souboj s polským celkem budou ale v Edenu dlouho vzpomínat.

Slavia věděla, že pokud chce postoupit do Konferenční ligy, musí doma vyhrát. Nakonec vyválčila triumf 2:0 v prodloužení a dostala se do základní skupiny soutěže. Jména pěti hráčů sešívané družiny, kteří byli ve čtvrtek večer nejlepší, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Aiham Ousou

Aiham Ousou Rakow.jpg

Ve stoperské dvojici nastoupil po boku Eduarda Santose, jasně lepším a jistějším z obranného dua byl ale Aiham Ousou. Švédský bek odehrál jeden ze svých nejlepších zápasů v sešívaných barvách, polskému celku nic nedovolil.

Pokračování 3 / 6

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš Slavia 21 Vlastimil Vacek  Právo  Profimedi.jpg

Je úplně jedno, kam ho postavíte. Tomáš Holeš totiž vždy nechá na hřišti maximum. Začal v záloze, pak se posunul do obrany. A na obou postech byl skvělý, opět byl jedním z klíčů k úspěchu.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Petr Ševčík

Petr Ševčík Slavia 22 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Reprezentační záložník je konečně fit. Na hřišti vydržel 94 minut a odehrál parádní partii. Řídil akce sešívaných, navíc krásnou nahrávkou nastartoval akci vedoucí k prvnímu gólu. S ním je Slavia silnější.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Moses Usor

Moses Usor Panathinaikos Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Mladík z Nigérie dostal šanci v základní sestavě, což se ukázalo jako správné řešení. Moses Usor byl neustále aktivní a obraně polského celku pořádně zatápěl. V 62. minutě otevřel skóre utkání.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Ivan Schranz

Ivan Schranz Rakow.jpg

Nedostal se sice do základní sestavy, nakonec ale celé utkání rozhodl. Ivan Schranz přišel na hřiště v 56. minutě místo Davida Douděry a krátce poté vybídl ke skórování Mosese Usora. Na konci prodloužení pak poslal hlavou míč do sítě a zařídil postup sešívané party.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud