Michael Frolík  - Budoucnost dvaatřicetiletého českého útočníka je značně nejistá. Michael Frolík se v průběhu poslední sezony stěhoval z Calgary do Buffala, ovšem od spolupráce se Sabres čekaly obě strany víc. Aktuálně je Frolík bez angažmá a řeší, co s ním bude dál. Zájem o něj měl Omsk, on by ale rád zůstal v NHL. Nebo se vrátí domů? „Jeho“ Kladno je v Chance lize, Chomutov, kde působil během poslední výluky, padl na úplné dno, ale co by řekl odchodu do Sparty?  Foto: Profimedia.cz
 Radko Gudas  - Třicetiletý tvrďák po konci ve Washingtonu zamířil na Floridu, se kterou podepsal tříletý kontrakt. Start NHL je ale v nedohlednu a Radko Gudas by rád zase hrál. A to se mu možná už brzy splní. Podle informací portálu iSport.cz by totiž mohl zamířit do Sparty. Foto: Profimedia.cz
 Jakub Voráček  - Stejně jako Frolík nebo Gudas, tak i Jakub Voráček prošel Kladnem. Jenže těžko si lze představit, že by hrál jen Chance ligu. Ale co Sparta? Pokud by se v ní sešel i s Gudasem, mohlo by to pro něj být velké lákadlo. Jednatřicetiletý reprezentační kapitán si během poslední výluky NHL zahrál i za pražského Lva a v 23 zápasech posbíral dvacet bodů. Pražané by jej nejspíš brali všemi deseti. Foto: Profimedia.cz
 Jakub Vrána  - Tak toto by byla pecka. Jakub Vrána si sice v extralize nikdy nezahrál, je však rodákem z Prahy a před odchodem do ciziny hrával za Letňany. V případě návratu domů by tak klidně mohl posílit Spartu, kde by určitě naplno ukázal, jak moc je výtečným hokejistou. V posledním ročníku NHL čtyřiadvacetiletý útočník Washingtonu nasázel 25 branek a vytvořil si tím vlastní osobní maximum. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Sobotkou to skončit nemusí. 4 české hvězdy z NHL, které by mohly posílit Spartu

Dres extraligové Sparty v současné době obléká Vladimír Sobotka. Do pražské O2 areny by ale teoreticky mohly přijít i další hvězdné posily z NHL.

Jakub Voráček Gudas Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Dres Sparty letos oblékal Filip Chlapík, teď za pražský tým zase hraje Vladimír Sobotka. Nikdo však neví, kdy se rozběhne NHL, a tak by zpoza Atlantiku mohly do Sparty teoreticky dorazit i další posily. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Michael Frolík

Michael Frolík Buffalo.jpg

Budoucnost dvaatřicetiletého českého útočníka je značně nejistá. Michael Frolík se v průběhu poslední sezony stěhoval z Calgary do Buffala, ovšem od spolupráce se Sabres čekaly obě strany víc. Aktuálně je Frolík bez angažmá a řeší, co s ním bude dál. Zájem o něj měl Omsk, on by ale rád zůstal v NHL. Nebo se vrátí domů? „Jeho“ Kladno je v Chance lize, Chomutov, kde působil během poslední výluky, padl na úplné dno, ale co by řekl odchodu do Sparty? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Radko Gudas

Radko Gudas Washington.jpg

Třicetiletý tvrďák po konci ve Washingtonu zamířil na Floridu, se kterou podepsal tříletý kontrakt. Start NHL je ale v nedohlednu a Radko Gudas by rád zase hrál. A to se mu možná už brzy splní. Podle informací portálu iSport.cz by totiž mohl zamířit do Sparty.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Jakub Voráček

Jakub Voráček 20.jpg

Stejně jako Frolík nebo Gudas, tak i Jakub Voráček prošel Kladnem. Jenže těžko si lze představit, že by hrál jen Chance ligu. Ale co Sparta? Pokud by se v ní sešel i s Gudasem, mohlo by to pro něj být velké lákadlo. Jednatřicetiletý reprezentační kapitán si během poslední výluky NHL zahrál i za pražského Lva a v 23 zápasech posbíral dvacet bodů. Pražané by jej nejspíš brali všemi deseti.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Jakub Vrána

Jakub Vrána SC.jpg

Tak toto by byla pecka. Jakub Vrána si sice v extralize nikdy nezahrál, je však rodákem z Prahy a před odchodem do ciziny hrával za Letňany. V případě návratu domů by tak klidně mohl posílit Spartu, kde by určitě naplno ukázal, jak moc je výtečným hokejistou. V posledním ročníku NHL čtyřiadvacetiletý útočník Washingtonu nasázel 25 branek a vytvořil si tím vlastní osobní maximum.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud