Adam Hložek - Není otázkou, zda odejde do zahraničí, ale kdy k tomu dojde. Okolo Adama Hložka už nějakou dobu krouží Lipsko, zájem o něj je ale i v dalších zemích. Přestože mu je teprve 18 let, v Premier League by se mohl prosadit. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Lukáš Juliš - Dlouho se nemohl zabydlet ve sparťanské sestavě, loni dokonce hostoval v Olomouci, na Letnou se ale vrátil v parádní formě. Pětadvacetiletý útočník Lukáš Juliš dal v aktuálním ročníku šest branek a je nejlepším ligovým střelcem. Vystřílí si zahraniční angažmá? Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ladislav Krejčí - K hodně zajímavé kariéře má nakročeno také Ladislav Krejčí. Jednadvacetiletý univerzál z Letné může nastoupit jak ve středu zálohy, tak i na postu stopera. Do Sparty přišel před rokem z Brna a ihned se stal důležitým článkem sparťanské sestavy. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Petar Musa - Velmi dobré jméno si během loňské sezony udělal i Petar Musa. Dvaadvacetiletý chorvatský útočník nastřílel v dresech Liberce a Slavie dohromady 14 branek a společně s Liborem Kozákem se stal nejlepším ligovým střelcem. Nahlas si tak řekl o zahraniční pozornost. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Součkem a Coufalem to nekončí. 5 dalších ligových hvězd, které mohou odejít do West Hamu

V minulosti si za West Ham zahráli Tomáš Řepka nebo Radoslav Kováč. Nyní ve známém londýnském klubu působí Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem, kteří mohou otevřít dveře i dalším krajanům.

Bez názvu.jpg

Tomáš Souček nadchl fotbalový West Ham, který poté přivedl i Vladimíra Coufala. Oba v anglickém klubu podávají parádní výkony a patří k oporám týmu. Portál claretandhugh.info, který dění ve West Hamu sleduje, nyní přišel i se jmény dalších hvězd Fortuna ligy, které by do Londýna mohly odejít. Najdete je v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Adam Hložek

Adam Hložek SParta 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Není otázkou, zda odejde do zahraničí, ale kdy k tomu dojde. Okolo Adama Hložka už nějakou dobu krouží Lipsko, zájem o něj je ale i v dalších zemích. Přestože mu je teprve 18 let, v Premier League by se mohl prosadit.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Lukáš Juliš

Lukáš Juliš 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Dlouho se nemohl zabydlet ve sparťanské sestavě, loni dokonce hostoval v Olomouci, na Letnou se ale vrátil v parádní formě. Pětadvacetiletý útočník Lukáš Juliš dal v aktuálním ročníku šest branek a je nejlepším ligovým střelcem. Vystřílí si zahraniční angažmá?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí Sparta 19 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

K hodně zajímavé kariéře má nakročeno také Ladislav Krejčí. Jednadvacetiletý univerzál z Letné může nastoupit jak ve středu zálohy, tak i na postu stopera. Do Sparty přišel před rokem z Brna a ihned se stal důležitým článkem sparťanské sestavy.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Petar Musa

Petar Musa Slavia 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Velmi dobré jméno si během loňské sezony udělal i Petar Musa. Dvaadvacetiletý chorvatský útočník nastřílel v dresech Liberce a Slavie dohromady 14 branek a společně s Liborem Kozákem se stal nejlepším ligovým střelcem. Nahlas si tak řekl o zahraniční pozornost.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

David Zima

David Zima Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Dalším ligovým stoperem, na něhož prý může mít West Ham spadeno, je David Zima. Devatenáctiletý bek přestoupil v zimě z Olomouce do Slavie, kde se ihned zabydlel v základní sestavě. Pokud bude pokračovat v současných výkonech, zahraniční přestup ho nemine.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud