Mackenzie Dern (zápasnice)  Američanka Mackenzie Dern je zápasnicí MMA, ale také mistryní světa v brazilském jiu-jitsu. V této disciplíně je držitelkou černého pásu. V MMA má na kontě čtrnáct soubojů, z nichž dvanác dotáhla do vítězného konce. Zřejmě soupeřky umlátila svými obřími ňadry... Foto: Instagram Mackenzie Dern
 Torrie Wilson (zápasnice)  Redaktoři časopisu Playboy rádi a často loví dívky v zápasnických vodách. Jednou z tvrdých holek, která ukázala pro pánský magazín svoje tělo, je Torrie Wilson. A zvládla to dokonce dvakrát. Poprvé zapózovala v roce 2003, podruhé o rok později.
 Vojislava Lukičová (tenistka)  O srbské tenistce Vojislavě Lukičové jste možná neslyšeli, ale byl by hřích ji nevidět (aspoň na fotografii). Nikdy se sice nedostala ani mezi dvě stovky nejlepších hráček na žebříčku WTA, ale na kurtech odehrála přes tři stovky zápasů a byla i členkou srbského Fed Cupového družstva v roce 2007. O rok později ale s profesionálním tenisem načas skončila a v únoru se nechala fotit pro srbskou mutaci pánského časopisu FHN. V roce 2012 se vrátila na kurty, ale o další čtyři rok později odešla definitivně do sportovního důchodu.
 Ashley Massaro (zápasnice)  Ashley Massaro je patrně nejméně známou wrestlerkou, která se objevila na obálce magazínu Playboy. Vítězka WWE Diva Search z roku 2005 pózovala pro pánský časopis v roce 2007. Profimedia.cz
31
Fotogalerie

Svatá přírodo! Petra Kvitová a 30 dalších nejprsatějších sportovkyň všech dob

Myslete si, co chcete, ale k vytvoření tohoto textu mě nevedly nevybouřené pudy, nýbrž sledování ženských tenisových zápasů. Člověk si prostě nemůže nevšimnout, že některé hráčky jsou v určitých partiích od přírody mimořádně vybavené.

Když už si toho divák všimne, zpravidla si taky položí otázku, zda se „s tím“ nehraje poněkud nepohodlně. Pokud je však tazatelem muž, nikdy se asi správnou odpověď nedozví.

Z čistě praktického pohledu bych řekl, že sport a velká prsa k sobě nejdou dohromady. Jenže život nemá logiku a takto obdařené sportovkyně někdy bývají těmi nejzářivějšími šampiónkami. Na druhou stranu - i bez výrazných úspěchů takovou holku na hřišti nebo na kurtu prostě nepřehlédnete…

Rozhodl jsem se porozhlédnout i po dalších sportech a vznikla z toho tato pěkná galerie. V následujících kapitolách najdete 31 sportovkyň s nejbujnějším poprsím na světě – nejen současných, ale i těch bývalých. Zhluboka se nadechněte, povolte uzel na kravatě a jdeme na to.

Pokračování 2 / 32

Victoria Vanucci (tenistka)

Victoria Vanucci, Argentina - modelka, manželka fotbalisty Cristiana Fabbianiho (Foto - Profimedia.cz).jpg

Argentinská kráska Victoria Vanucci byla předurčena k tomu, aby se stala známou tenistkou, jenže si poranila páteř a s kariérou na kurtech byl konec. Rychle si ale uvědomila své přednosti a našla si jinou obživu - začala si vydělávat pózováním pro pánské magazíny. V roce 2012 se vdala za fotbalistu Cristiana Fabbianiho, manželství však nemělo dlouhého trvání.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 32

Mackenzie Dern (zápasnice)

Mackenzie Dern.jpg

Američanka Mackenzie Dern je zápasnicí MMA, ale také mistryní světa v brazilském jiu-jitsu. V této disciplíně je držitelkou černého pásu. V MMA má na kontě čtrnáct soubojů, z nichž dvanác dotáhla do vítězného konce. Zřejmě soupeřky umlátila svými obřími ňadry...

Foto: Instagram Mackenzie Dern

Pokračování 4 / 32

Torrie Wilson (zápasnice)

Torrie Wilson1.jpg

Redaktoři časopisu Playboy rádi a často loví dívky v zápasnických vodách. Jednou z tvrdých holek, která ukázala pro pánský magazín svoje tělo, je Torrie Wilson. A zvládla to dokonce dvakrát. Poprvé zapózovala v roce 2003, podruhé o rok později.

Pokračování 5 / 32

Vojislava Lukičová (tenistka)

Vojislava Lukič.jpg

O srbské tenistce Vojislavě Lukičové jste možná neslyšeli, ale byl by hřích ji nevidět (aspoň na fotografii). Nikdy se sice nedostala ani mezi dvě stovky nejlepších hráček na žebříčku WTA, ale na kurtech odehrála přes tři stovky zápasů a byla i členkou srbského Fed Cupového družstva v roce 2007. O rok později ale s profesionálním tenisem načas skončila a v únoru se nechala fotit pro srbskou mutaci pánského časopisu FHN. V roce 2012 se vrátila na kurty, ale o další čtyři roky později odešla definitivně do sportovního důchodu.

Pokračování 6 / 32

Ashley Massaro (zápasnice)

Ashley Massaro1.jpg

Ashley Massaro je patrně nejméně známou wrestlerkou, která se objevila na obálce magazínu Playboy. Vítězka WWE Diva Search z roku 2005 pózovala pro pánský časopis v roce 2007.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 32

Julia Görges (tenistka)

Julia Görges.jpg

Němka Julia Görgesová patřila dlouho na ženském tenisovém okruhu mezi nepřehlédnutelné hráčky, a to nejen kvůli svým sportovním kvalitám, nýbrž i díky tělesným proporcím. Vysoká a štíhlá žena byla miláčkem mužských diváků také pro své objemné "plíce". Jejím největším individuálním úspěchem bylo semifinále Wimbledonu. Jako členka německého týmu si zahrála v roce 2014 ve finále Fed Cupu, v němž podlehla českým hráčkám.

Foto: Instagram Julia Görges

Pokračování 8 / 32

Natalya Neidhart (zápasnice)

Natalya Neidhart.jpg

Natalya Neidhart pochází z wrestlingové rodiny a v jejím případě nepadlo jablko daleko od stromu. První profesionální smlouvu podepsala v roce 2007 a od té doby je neodmyslitelnou součástí šampionátu WWE. V roce 2016 přišla během souboje o dva přední zuby, ale i kdyby v ringu nerozdala jedinou ránu a všechny zápasy prohrála, byla by určitě nepřehlédnutelnou personou kvůli svým bujarým vnadám.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 9 / 32

Michelle Nicolini (zápasnice)

Michelle Nicolini1.jpg

Brazilka Michelle Nicolini se prezentovala hned ve dvou zápasnických disciplínách. V jiu-jitsu se stala osmkrát mistryní světa a v zápasech MMA dokázala vyhrál 80 procent soubojů, do kterých nastoupila. Na sociální síti Instagram se ráda chlubí svými přednostmi. A že má čím...

Foto: Instagram Michelle Nicolini

Pokračování 10 / 32

Amy Duggan (fotbalistka)

Amy Taylor.jpg

Fotbalistka Amy Duggan - dříve Amy Taylor) - odehrála v letech 1997 až 2004 dvacet zápasů v národním týmu Austrálie. V reprezentačním celku, jemuž se přezdívalo Matildas, se poprvé objevila, když jí bylo pouhých 17 let, o dva roky později už byla v nominaci pro mistrovství světa. V roce 1999 pózovala nahá pro kalendář, který měl zpopularizovat ženský fotbal. Díky jejím vyvinutým přednostem se jí to jistě podařilo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 11 / 32

Katarina Witt (krasobruslařka)

Katarina Witt.jpg

Legendární východoněmecká krasobruslařka byla na vrcholu kariéry v osmdesátých letech minulého století, kdy vybojovala dvě zlaté olympijské medaile. Proslavily ji nejen sportovní výkony, ale také dokonalá postava a fotografie pro magazín Playboy, kde ukázala, co jí pánbůh nadělil. Tím se dost vysvětlilo, proč spořádaní a usedlí manželé na celém světě „nepochopitelně“ přepínali televizi z fotbalu na krasobruslení.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 12 / 32

Serena Williams (tenistka)

Serena Williams.jpg

Serena se svou sestrou Venus vyhrály na tenisových kurtech všechno, co bylo možné vyhrát. A na cestě od vítězství k vítězství její obrovská prsa poskakovala v rytmu servisů, forhendů a bekhendů, čímž si získala nejednoho fanouška (nebo odpůrce).

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 13 / 32

Anna Semenovičová (krasobruslařka)

Anna Semenovičová.jpg

Ruská krasobruslařka Anna Semenovičová byla na vrcholu své sportovní kariéry na konci devadesátých let. V roce 1998 vybojovala patnácté místo na mistrovství světa mezi tanečními páry. O tři roky později ukončilo její kariéru zranění. Po uzdravení se na kluziště vrátila v lední revue. Kromě toho se také věnovala modelingu a dokonce se stala zpěvačkou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 14 / 32

Simona Halep (tenistka)

Simona Halep.jpg

„Bylo tu, není tu…,“ zpívá se ve známé písničce z muzikálu Nikola Šuhaj loupežník. A přesně tak se to má s ňadry rumunské tenistky Simony Halepové.

Když v roce 2008 vyhrála juniorku na French Open, byl internet plný jejích fotografií. Ani ne tak pro výkony na kurtech, ale kvůli velikosti jejích prsou. V roce 2009 se však rozhodla, že si nechá bujná ňadra zmenšit. Podstoupila plastickou operaci, rozesmutnila nejednoho fanouška, ale od té doby si pochvalovala, že se jí hraje podstatně lépe, což se dá docela pochopit...

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 15 / 32

Amanda Beard (plavkyně)

Amanda Beard - 31 let, USA (Plavání).jpg

Na světě asi neexistuje žádný významný pánský časopis, pro který by Amanda Beard nepózovala. Do ateliérů si však (bývalou) americkou plavkyni nezvali kvůli výkonům v bazénu, nýbrž kvůli úplně jiným přednostem…

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 16 / 32

Minea Blomqvist (golfistka)

Minea Blomqvist.jpg

Finka Minea Blomqvist nikdy nepatřila svými výkony mezi golfovou supertřídu. Na okruzích LPGA Tour se objevovala už od roku 2006 a jejím nejlepším výsledkem bylo osmé místo na British Open v roce 2004. Na greenech ale byla vždycky nepřehlédnutelná.…

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 17 / 32

Clair Bidez (snowboardistka)

Clair Bidez.jpg

Snowboardistka Clair Bidez bývala jako doma na zasněžených pláních stejně jako v bikinách před objektivy fotoaparátů. V prvním případě válela na prkně, v tom druhém o prkně nemohla být žádná řeč.

Pokračování 18 / 32

Gabriele Reece (plážová volejbalistka)

Gabrielle Reece.jpg

Plážové volejbalistky mají perfektní postavy. Některé proto písek pod sítí čas od času vymění za fotoateliér. Bývaly doby, kdy k nim patřila i Američanka Gabriele Reece, která se mimo jiné proslavila také pózováním pro magazín Playboy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 19 / 32

Maria Kirilenková (tenistka)

Maria Kirilenko.jpg

Jedna z mnoha ruských tenisových krásek. Maria Kirilenková se na profesionálních kurtech objevila naposled v roce 2014. Nejlepší tenistkou na světě nikdy nebyla (v žebříčku WTA to dotáhla nejvýš na páté místo), ale kdyby existoval žebříček podle plnosti ženských vnad, byla by s největší pravděpodobností na čelních pozicích.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 20 / 32

Jennie Finch (softbalistka)

Jennie Finch.jpg

Dres toho dokáže hodně skrýt. Proto je často velkým překvapením vidět sportovkyně ve večerních šatech nebo v plavkách. Americká softbalistka Jennie Finch je toho ukázkovým příkladem. To, co mnozí fanoušci jen tušili, se naplno ukázalo ve chvíli, když souhlasila s pózováním pro magazín Sport Illustrated.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 21 / 32

Leryn Franco (atletka)

16.jpg

Paraguayská krasavice Leryn Franco se představila na třech olympiádách. V oštěpařském závodě se nikdy nedostala do finále a pro Češku Barboru Špotákovou nebyla pořádnou soupeřkou, ale televizní kamery si jí vždycky zatraceně hodně všímaly. Proč asi?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 22 / 32

Alicia Sacramone (gymnastka)

Alicia Sacramone.jpg

Éra gymnastek s vychrtlými dětskými postavami už je minulostí. Na bradlech, na kladině či na přeskoku už vídáme vzrůstem sice malá, ale pěkně rostlá děvčata.

Doslova zjevením v gymnastickém světě byla mnohonásobná mistryně světa a stříbrná medailistka z olympiády v Pekingu Alicia Sacramone. Byť měřila jen 155 centimetrů, „plíce“ by jí mohla závidět i Pamela Anderson (před plastickou operací).

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 23 / 32

Kristi Leskinen (lyžařka)

Kristi Leskinen.jpg

Na olympiádě jste Kristi Leskinen nemohli vidět, protože se věnovala freestyle lyžování, ale ono bylo stejně lepší vidět tuhle Američanku bez lyží a závodní kombinézy. Díky tomu, že pózovala pro několik pánských magazínů, víme, že nosí pěkné spodní prádlo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 24 / 32

Sania Mirza (tenistka)

Sania Mirza2.jpg

Tenis snad přitahuje holky s velkými ňadry. Na kurtech tvoří slušné procento všech hráček.

Indka Sania Mirza vyhrála debla ve Wimbledonu, na US Open i Australian Open a na French Open se dostala až do finále. V žebříčku čtyřher WTA byla poměrně dlouho na absolutním vrcholu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 25 / 32

Anni Friesinger (rychlobruslařka)

Anni Friesinger.jpg

Bývalá soupeřka Martiny Sáblíkové na rychlobruslařských oválech je stejně jako česká závodnice olympijskou medailistkou. Ale na rozdíl od ní (při vší úctě k Martině) je Anni Friesinger ještě moc pěknou ženskou. Ve světě dlouhých nožů prý fenomenální Němku přezdívali jako Super sexy Anni. Oprávněně.

Pokračování 26 / 32

Gina Carano (zápasnice)

Gina Carano (CC BY 2.0 - Michael Dunn).jpg

Americká „gladiátorka“ Gina Carano byla jednou z nejlepších zápasnic MMA. Rodačka z Texasu se v mládí věnovala také basketbalu a volejbalu. Posléze se kvůli zdravotním problémům více než rvaní v ringu zaměřila na kariéru v televizi a ve filmu. Zahrála si v kultovním kuse Girls Ring.

V roce 2008 ji časopis Big Biz zvolil nejkrásnější ženou Ameriky. V žebříčku časopisu Maxim se stala v roce 2009 šestnáctou nejatraktivnější ženou světa.

Foto: CC BY 2.0 - Michael Dunn

Pokračování 27 / 32

Mia St. John (boxerka)

Mia St. John.jpg

Tahle dáma, které je nyní pětapadesát let, dostala přezdívku „Knockout.“ K zemi posílala svoje soupeřky v ringu, ale kolena se třásla i mužům, kteří jí civěli do výstřihu. I ona odhalila všechny své přednosti v magazínu Playboy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 28 / 32

Natalie Gulbis (golfistka)

Natalie Gulbis.jpg

Američanka Natalie Gulbis bývala jednou z nejoblíbenějších hráček na golfových turnajích LPGA Tour. Nic by se na tom asi nezměnilo ani v případě, že by nevyhrála žádný titul. Diváci (ti mužští, samozřejmě) na ní vždycky nejvíc oceňovali jiné přednosti, než je úchop hole a švih.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 29 / 32

LaTasha Marzolla (zápasnice)

LaTasha Marzolla.jpg

LaTasha Marzolla bývala sice zápasnicí MMA, ale podstatně víc se proslavila jako modelka. Tahle pohledná blondýnka ukázala čtenářům magazínu Playboy naprosto všechno. A rozhodně bylo na co koukat.

Pokračování 30 / 32

Caroline Wozniacki (tenistka)

Caroline Wozniacki1.jpg

V roce 2018 v Austrálii se dočkala Caroline Wozniacki prvního vítězství na Grand Slamu a o dva roky později se definitivně rozloučila s tenisovou kariérou. Přesto má stále spoustu fanoušků po celém světě. Patřila totiž k nejpohlednějším holkám na kurtech. Caroline pochází se sportovní rodiny. Maminka hrála volejbal, její otec byl fotbalista.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 31 / 32

Petra Kvitová (tenistka)

Petra Kvitová.jpg

Aktuální česká ženská tenisová trojka a dvojnásobná vítězka Wimbledonu je tuzemskou jedničkou v míře, kterou by jí švadleny naměřily přes prsa. V Americe z ní diváci před lety šíleli, když si oblékla novou kolekci s hlubokým dekoltem. A v bulvárním tisku se tehdy začalo psát, že se její ženské přednosti zázračně nafoukly. K tomu vám ale nepovíme nic konkrétního…

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 32 / 32

Milka Duno (automobilová závodnice)

Milko Duna.jpg

Venezuelská závodnice Milka Duno se přestěhovala do Spojených států, kde pravidelně usedala za volanty rychlých aut v sérii Indy 500. Když měla na sobě oblečenou nehořlavou kombinézu, nebylo to tak nápadné, ale jakmile si ji sundala, zaujala asi každého chlapa. Ne náhodou už si taky zahrála ve filmu. Dostala roli ve snímku Speed Racer.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud