Michael Krmenčík  Podzim mu příliš nevyšel, čekalo se ale, že po odchodu Jana Kuchty dostane ještě jednu šanci. Michael Krmenčík se měl stát útočníkem číslo jedna, který Slavii vystřílí titul, sázka na něj se ale sešívaným nepovedla. Na jaře odehrál jediný zápas proti Karviné a teď je kvůli zranění už několik týdnů mimo hru. V Edenu je na hostování, které Slavia určitě neprodlouží.

Michael Krmenčík
Podzim mu příliš nevyšel, čekalo se ale, že po odchodu Jana Kuchty dostane ještě jednu šanci. Michael Krmenčík se měl stát útočníkem číslo jedna, který Slavii vystřílí titul, sázka na něj se ale sešívaným nepovedla. Na jaře odehrál jediný zápas proti Karviné a teď je kvůli zranění už několik týdnů mimo hru. V Edenu je na hostování, které Slavia určitě neprodlouží.

 Yira Sor  V Konferenční lize byl hvězdou. Dával góly a svou rychlostí udivoval celou Evropy, jenže na ligové scéně tápe. Nigerijský fotbalista, který dorazil v zimě z Baníku, zasáhl do osmi ligových zápasů, na kontě však nemá žádný gól ani nahrávku. Jeho herní styl na ligové soupeře neplatí, formu teď moc nemá.
 Stanislav Tecl  Rozhodně se nečekalo, že se slávistickým útočníkem číslo jedna stane v závěru sezony Stanislav Tecl. Jednatřicetiletý forvard nevynechá jediný souboj, hraje obětavě a trenérský štáb jej pokaždé chválí, Tecl ale také spaluje spoustu šancí a je otázkou, zda je tím, na koho by měli nyní v Edenu spoléhat. V posledních třech zápasech dal dva góly, letos se trefil šestkrát, v klíčovém utkání proti Plzni se ale neprosadil.
 Ivan Schranz  Na hrotu sestavy může hrát taky Ivan Schranz. Slovenský reprezentant je poměrně produktivní, v lize dal deset branek a přidal čtyři nahrávky, není to však typický koncový útočník. Ve Slavii nastupuje spíše na dalších ofenzivních postech.
 Daniel Fila  Sešívaní za něj museli v zimě zaplatit Mladé Boleslavi tučné odstupné, nepočítalo se ale s tím, že se Daniel Fila ihned zabydlí v sestavě a vystřílí sešívaným titul. Přeci jen, je mu teprve 19 let a do Edenu přicházel jako sázka do budoucna. Ve Slavii s ním budou během léta tvrdě pracovat, aby na něm mohli stavět, třeba už v dalším ročníku, letos ale chodí do hry převážně z lavičky náhradníků. Za Mladou Boleslav se na podzim trefil čtyřikrát, ve Slavii se prosadil dosud jednou.
5
Fotogalerie

Tento úkol Slavii nevyšel. 5 útočníků, kteří v lize nedokázali nahradit Jana Kuchtu

Slavii v zimě opustil Jan Kuchta, který odešel do Ruska. Vědělo se, že to může být problém, nečekalo se ale, že ho v Edenu nedokážou nahradit.

Slavia v neděli nedokázala porazit Plzeň a boj o titul už nemá ve svých rukou. Nyní se ukazuje, jak moc sešívaným schází Jan Kuchta, kterého v Edenu nedokázali nahradit. Kteří hráči se o to pokoušeli? A jak se jim na jaře (ne)daří? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Michael Krmenčík

getthumbnail (6).jpg

Podzim mu příliš nevyšel, čekalo se ale, že po odchodu Jana Kuchty dostane ještě jednu šanci. Michael Krmenčík se měl stát útočníkem číslo jedna, který Slavii vystřílí titul, sázka na něj se ale sešívaným nepovedla. Na jaře odehrál jediný zápas proti Karviné a teď je kvůli zranění už několik týdnů mimo hru. V Edenu je na hostování, které Slavia určitě neprodlouží.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Yira Sor

GetFile - 2022-05-02T101855.422.jpg

V Konferenční lize byl hvězdou. Dával góly a svou rychlostí udivoval celou Evropy, jenže na ligové scéně tápe. Nigerijský fotbalista, který dorazil v zimě z Baníku, zasáhl do osmi ligových zápasů, na kontě však nemá žádný gól ani nahrávku. Jeho herní styl na ligové soupeře neplatí, formu teď moc nemá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Stanislav Tecl

GetFile - 2022-05-02T102021.210.jpg

Rozhodně se nečekalo, že se slávistickým útočníkem číslo jedna stane v závěru sezony Stanislav Tecl. Jednatřicetiletý forvard nevynechá jediný souboj, hraje obětavě a trenérský štáb jej pokaždé chválí, Tecl ale také spaluje spoustu šancí a je otázkou, zda je tím, na koho by měli nyní v Edenu spoléhat. V posledních třech zápasech dal dva góly, letos se trefil šestkrát, v klíčovém utkání proti Plzni se ale neprosadil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Ivan Schranz

GetFile - 2022-05-02T101944.373.jpg

Na hrotu sestavy může hrát taky Ivan Schranz. Slovenský reprezentant je poměrně produktivní, v lize dal deset branek a přidal čtyři nahrávky, není to však typický koncový útočník. Ve Slavii nastupuje spíše na dalších ofenzivních postech.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Daniel Fila

GetFile - 2022-05-02T101904.826.jpg

Sešívaní za něj museli v zimě zaplatit Mladé Boleslavi tučné odstupné, nepočítalo se ale s tím, že se Daniel Fila ihned zabydlí v sestavě a vystřílí sešívaným titul. Přeci jen, je mu teprve 19 let a do Edenu přicházel jako sázka do budoucna. Ve Slavii s ním budou během léta tvrdě pracovat, aby na něm mohli stavět, třeba už v dalším ročníku, letos ale chodí do hry převážně z lavičky náhradníků. Za Mladou Boleslav se na podzim trefil čtyřikrát, ve Slavii se prosadil dosud jednou.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud