Antonín Barák - 1 zápas/1 gól

Antonín Barák - 1 zápas/1 gól

To byl kolotoč. 36 hráčů, které Jarolím protočil na podzim v reprezentaci

Karel Jarolím má za sebou sto dní ve funkci trenéra národního týmu. Zažil úspěšnou premiéru i rozpačitý vstup do kvalifikace, kterou Dočkal a spol. nerozehráli příliš dobře. Na konci roku ale přišlo zlepšení a čeští fotbalisté jsou stále ve hře o postup na mistrovství světa.

Jarolím se dostal do nevděčné situace. Kormidla se ujal po nečekaném úprku Pavla Vrby do Ruska a měl jen minimum času na přípravu. Na podzim proto hledal, zkoušel a ladil. Díky tomu dostalo šanci i několik nováčků a někteří z nich se dokonce dočkali premiérového gólu.

Jarolím protočil během úvodního podzimu 36 hráčů, ani jeden však nezasáhl do všech šesti duelů. Jména všech reprezentantů, které vyzkoušel, najdete v naší fotogalerii.

Antonín Barák.jpgMartin Frýdek.jpgPetr Mareš ČR.jpgJiří Pavlenka Slavia 2.jpgLukáš Pokorný.jpgTomáš Souček.jpgJosef Šural ČR.jpgOndřej Zahustel Sparta.jpgJakub Brabec Genk.jpgVladimír Darida Herta.jpgGebre ČR.jpgTomáš Hořava Plzeň.jpgMichal Kadlec SParta 2.jpgTomáš Kalas ČR2.jpgTomáš Koubek Sparta.jpgMichael Krmenčík ČR.jpgTomáš Necid ČR2.jpgMilan Petržela 2.jpgDaniel Pudil ČR.jpgPatrik Schick ČR.jpgJan Kopic Plzeň.jpgTomáš Sivok ČR.jpgJAn Sýkora.jpgMatěj Vydra Derby.jpgJaromír Zmrhal 2.jpgBořek Dočkal ČR.jpgLukáš Droppa.jpgVáclav Kadlec Sparta 3.jpgFilip Novák ČR.jpgDavid Pavelka ČR.jpgMarek Suchý Basilej.jpgMilan Škoda ČR.jpgPavel Kadeřábek Hoffenheim.jpgLadislav Krejčí Bolona.jpgJIří Skalák Brighton.jpgTomáš Vaclík Basilej2.jpg
36. Přesně tolik hráčů protočil Karel Jarolím během úvodních měsíců u reprezentace. (Foto: Profimedia.cz)

Doporučujeme

Články odjinud