To vás pobaví. Podívejte se, kteří zahraniční trenéři jsou spojováni se Spartou

Sparta hledá nového trenéra. Pravděpodobně přivede kouče s českým pasem, příchod někoho ze zahraničí se v tuto chvíli zdá jako nepravděpodobný. Nebo nás na Letné zase překvapí?

K favoritům na uvolněný trenérský post patří Václav Jílek, Martin a Ivan Haškovi či Pavel Vrba. Sázkové kanceláře ale zmiňují i jiná zajímavá jména – Tomáše Řepku, Jindřicha Trpišovského nebo Tomáše Rosického. A taky tři kouče se zahraničním pasem, jejichž příchod na Letnou je však z oblasti sci-fi. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Arséne Wenger

Arsene Wenger Rosický 2.jpg

Po loňském konci v Arsenalu je bez práce. Arséne Wenger si na nedostatek nabídek určitě nemůže stěžovat, devětašedesátiletý stratég si ale zatím dává od fotbalu pauzu. Je téměř nereálné, že by převzal Spartu, přesto jej sázkové kanceláře zmiňují. V Arsenalu totiž řadu let vedl Tomáše Rosického, který je v současné době sportovním ředitelem Sparty…

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

José Mourinho

Jose Mourinho.jpg

Ano, čtete dobře, i toto jméno se objevilo na seznamu. Sázková kancelář Tipsport na jeho působené ve Spartě vypsala kurz 600:1. José Mourinho sice aktuálně nikde nepůsobí, česká liga však není tím, co by ho lákalo. Vždyť vedl takové kluby jako je Porto, Chelsea, Inter Milán, Real Madrid a naposledy působil v Manchesteru United. Že by zamířil na Letnou? To je jen sci-fi.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Andrea Stramaccioni

Andrea Stramaccioni Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Říká se, že dvakrát se do stejné řeky nevstoupí. A v tomto případě to platí rozhodně. Andrea Stramaccioni během necelého roku přivedl na Letnou spoustu zahraničních posil a rozhodil stovky milion korun. Očekávaný výsledek se ale nedostavil a bývalý kouč Udine či Interu Milán ještě v průběhu minulého ročníku ze Sparty odešel. Od té doby je bez práce. Na to, že se vrátí na Letnou, Tipsport vypsal kurz 500:1.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud