Kevin Czuczman  Zajímavá posila. Dvaatřicetiletý kanadský útočník působil několik sezon v AHL, okusil však i elitní NHL. V ročníku 2013/14 odehrál třináct zápasů za New York Islanders a v ročníku 2020/21 naskočil do dvou utkání i v barvách Pittsburghu. Loni hrál za finský Ilves.

Kevin Czuczman
Zajímavá posila. Dvaatřicetiletý kanadský útočník působil několik sezon v AHL, okusil však i elitní NHL. V ročníku 2013/14 odehrál třináct zápasů za New York Islanders a v ročníku 2020/21 naskočil do dvou utkání i v barvách Pittsburghu. Loni hrál za finský Ilves.

 David Kaše  Šestadvacetiletý útočník prošel draftem NHL v roce 2015, kdy na něj ukázala Philadelphia. David Kaše se do prvního kádru Flyers dostal, v nejlepší lize světa si ale připsal jen sedm startů a před sezonou 2021/22 přišel do Sparty. V prvním ročníku posbíral celkem 25 bodů, v minulém ročníku jich přidal 16 a od léta je v Litvínově.
 Ondřej Kaše  Společně s Davidem si v Litvínově zahraje i jeho o rok starší bratr Ondřej Kaše. Ten měl v NHL nakročeno k dobré kariéře, brzdily jej ale zdravotní problémy. Za Anaheim, Boston, Toronto a Carolinu odehrál téměř tři stovky zápasů, ve kterých dohromady i s play-off posbíral 133 bodů. Loni si však za Hurricanes připsal jediný start a teď je v Litvínově.
 Další posily  Litvínov získal i další zajímavé posily. Jednou z nich je osmadvacetiletý útočník Marek Baránek, který už za Litvínov dříve hrál. Kromě toho hájil taky barvy Karlových Varů, Kladna a Plzně. Za Vervu bude hrát i o rok starší Petr Koblasa (na snímku), jenž v posledních letech patřil k oporám Karlových Varů. Z prvoligových Litoměřic pak přichází Lukáš Válek.
 Přijde ještě Kirk?  Verva by brzy mohla odpálit ještě jednu přestupovou pecku. Blízko příchodu do klubu má být britský útočník Liam Kirk, který byl se sedmi góly nejlepším střelcem mistrovství světa v roce 2021. Před šampionátem o něj stál Hradec Králové, třiadvacetiletý forvard chtěl ale bojovat o místo v Arizoně. Do NHL se kvůli zdravotním problémům neprosadil, loni hrál za finský Jukurit a teď by se mohl objevit v extralize.
5
Fotogalerie

Tři bývalí hráči z NHL, které v létě přivedl Litvínov. Přijde ještě Kirk?

Litvínov v létě zajímavě zbrojil. Získal i hráče, kteří dříve mají zkušenosti z NHL.

Z Litvínova odešli Šimon Stránský, Patrik Zdráhal nebo Ralfs Freibergs. Verva ale nezahálela a přivedla několik posil. Kdo přišel a kdo by ještě mohl dorazit? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Kevin Czuczman

Bez názvu.jpg

Zajímavá posila. Dvaatřicetiletý kanadský útočník působil několik sezon v AHL, okusil však i elitní NHL. V ročníku 2013/14 odehrál třináct zápasů za New York Islanders a v ročníku 2020/21 naskočil do dvou utkání i v barvách Pittsburghu. Loni hrál za finský Ilves.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

David Kaše

David Kaše Litvínov 'Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia.jpg

Šestadvacetiletý útočník prošel draftem NHL v roce 2015, kdy na něj ukázala Philadelphia. David Kaše se do prvního kádru Flyers dostal, v nejlepší lize světa si ale připsal jen sedm startů a před sezonou 2021/22 přišel do Sparty. V prvním ročníku posbíral celkem 25 bodů, v minulém ročníku jich přidal 16 a od léta je v Litvínově.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Ondřej Kaše

Kaše a Kaše Litvínov 'Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia.jpg

Společně s Davidem si v Litvínově zahraje i jeho o rok starší bratr Ondřej Kaše. Ten měl v NHL nakročeno k dobré kariéře, brzdily jej ale zdravotní problémy. Za Anaheim, Boston, Toronto a Carolinu odehrál téměř tři stovky zápasů, ve kterých dohromady i s play-off posbíral 133 bodů. Loni si však za Hurricanes připsal jediný start a teď je v Litvínově.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Další posily

Petr Koblasa.jpg

Litvínov získal i další zajímavé posily. Jednou z nich je osmadvacetiletý útočník Marek Baránek, který už za Litvínov dříve hrál. Kromě toho hájil taky barvy Karlových Varů, Kladna a Plzně. Za Vervu bude hrát i o rok starší Petr Koblasa (na snímku), jenž v posledních letech patřil k oporám Karlových Varů. Z prvoligových Litoměřic pak přichází Lukáš Válek.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Přijde ještě Kirk?

Liam Kirk.jpg

Verva by brzy mohla odpálit ještě jednu přestupovou pecku. Blízko příchodu do klubu má být britský útočník Liam Kirk, který byl se sedmi góly nejlepším střelcem mistrovství světa v roce 2021. Před šampionátem o něj stál Hradec Králové, třiadvacetiletý forvard chtěl ale bojovat o místo v Arizoně. Do NHL se kvůli zdravotním problémům neprosadil, loni hrál za finský Jukurit a teď by se mohl objevit v extralize.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud