Ty musíte mít v týmu. 10 nejlepších exekutorů přímáků ve hře FIFA 17

Kopnout krásně a efektivně přímý kop, to není žádná legrace. V reálu, ani ve virtuální realitě. Pokud si tedy skládáte tým ve hře FIFA 17, určitě nezapomeňte ani na specialisty této disciplíny. Ti se vám totiž můžou náramně hodit.

Dlouhá léta býval jedničkou v zahrávání přímých kopů David Beckham. Po zelených pažitech ale běhala nebo stále běhá celá plejáda dalších fotbalistů s vytříbenou technikou, kteří hrozí z každé standardní situace. Jména desítky nejlepších exekutorů přímáků podle tvůrců hry FIFA 17 najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 11

Gylfi Sigurðsson (Island, Swansea)

Gylfi Sigurðsson.jpg

Sedmadvacetiletý Gylfi Sigurðsson byl členem islandského týmu, který všechny tolik zaujal na letním Euru. Ofenzivní záložník s přezdívkou "ledový muž" dal v kariéře už několik krásných branek. Kopací techniku má totiž parádní.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 11

Shunsuke Nakamura (Japonsko, Jokohama)

Shunsuke Nakamura.jpg

O fotbalistech z Asie se dobře ví, že mají techniku v krvi. Shunsuke Nakamura je toho důkazem. Bývalý japonský reprezentant, kterému je už 38 let, působí od roku 2010 v Jokohamě. Předtím hájil barvy Espaňolu a velmi dobře si ho pamatují především fanoušci Celticu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 11

Francesco Lodi (Itálie, Udinese)

Francesco Lodi.jpg

Francesco Lodi je rozeným playmakerem s velmi dobrým herním přehledem a vytříbenou technikou. Prošel italskými mládežnickými výběry, několika italskými kluby a od loňského roku baví fanoušky Udinese.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 11

Memphis Depay (Nizozemsko, Manchester United)

Memphis Depay.jpg

Loni přicházel s velkou slávou do Manchesteru United. Brzy ale vypadl ze sestavy a nedaří se mu ani pod velením Josého Mourinha. Memphis Depay letos naskočil jen do čtyř zápasů Premier League a neměl tak moc šancí ukázat, co v něm je. Je to škoda, s míčem u nohy totiž dokáže parádní věci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 11

Lionel Messi (Argentina, Barcelona)

Lionel Messi blond 2.jpg

Co by to bylo za žebříček, kdyby v něm chyběl Lionel Messi. Hvězda Barcelony umí skórovat z jakékoliv pozice, dává góly hlavou i oběma nohama. Další z jeho specialit jsou přímé kopy, které zahrává opravdu parádně. Podle tvůrců hry FIFA 17 dokonce lépe než Cristiano Ronaldo…

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 11

Mehmet Ekici (Turecko, Trabzonspor)

Mehmet Ekici.jpg

Mehmet Ekici reprezentoval v mládí Německo, ve kterém se narodil. V seniorské kategorii ale hájí barvy Turecka. Trasu Německo - Turecko absolvoval i na klubové úrovni a přes Bayern Mnichov, Norimberk a Brémy se dostal do Trabzonsopru. V jeho barvách zahrál už několik parádních přímých kopů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 11

Dimitri Payet (Francie, West Ham)

Dimitri Payet.jpg

Jeden z objevů letošního Eura. Francouzský reprezentant odehrál výborný turnaj, na kterém vstřelil dvě branky. Ani jedna z nich sice nepadla z přímého kopu, i ty ale zahrává parádně. Po šampionátu se o něj strhl docela velký boj, on ale zůstal ve West Hamu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 9 / 11

Miralem Pjanić (Bosna a Hercegovina, Juventus)

Miralem Pjanić.jpg

Další z vyhlášených exekutorů standardních situací. Šestadvacetiletý reprezentant Bosny a Hercegoviny, který v mládežnických výběrech nastupoval za Lucembursko, disponuje skvělými technickými schopnostmi. I proto za něj Juventus poslal v létě 38 milionů eur do AS Řím

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 10 / 11

Hakan Çalhanoğlu (Turecko, Leverkusen)

Hakan Çalhanoğlu.jpg

Narodil se v Německu, celou dobu působí v německých klubech, Hakan Çalhanoğlu ale reprezentuje Turecko. Dvaadvacetiletý záložník Leverkusenu, který oplývá vytříbenou kopací technikou, byl i na Euru ve Francii. Do zápasu s Vrbovým výběrem ale nezasáhl.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 11 / 11

Andrea Pirlo (Itálie, New York)

Andrea Pirlo USA.jpg

Je mu už 37 let, opustil Evropu, stále to má ale v noze. Andrea Pirlo, jenž před rokem odešel do New Yorku, je podle tvůrců hry nejlepším exekutorem přímých kopů světa. Na svůj věk má i vysoké celkové hodnocení – 85.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud