Václav Jemelka (Sigma Olomouc) – 800 tis. eur.  V zimě měl na stole nabídku z Kazachstánu, vedení Olomouce ho ale nepustilo. Pětadvacetiletý stoper, který býval spojován taky s odchodem do Sparty, tak zůstal na Hané. Do Olomouce se ale vrátí Roman Hubník, a tak je možné, že Václav Jemelka nyní dostane svolení k odchodu. Sigma na něm může zajímavě vydělat. Foto: Profimedia.cz
 Vladimir Jovovič (FK Jablonec) – 800 tis. eur.  Reprezentant z Černé Hory je třetím rokem v Jablonci a znovu je hodně produktivní. Pětadvacetiletý útočník má na kontě čtyři góly a sedm nahrávek, což stihl zaznamenat v pouhých 19 zápasech. Aktuálně je ale zraněný a od února nehrál. Foto: Profimedia.cz
 Alexej Tatajev (FK Mladá Boleslav) – 1 mil. eur.  Jedním z nejdražších hráčů, který nepůsobí ve Slavii, Spartě ani Plzni, je Alexej Tatajev. Jednadvacetiletý ruský bek je od minulé sezony v Mladé Boleslavi, za kterou letos odehrál dvacet zápasů. Na kontě má i první ligový gól. Foto: Profimedia.cz
 Matouš Trmal (FC Slovácko) – 1 mil. eur.  Milion eur stojí také Matouš Trmal. Jednadvacetiletý gólman Slovácka, jenž letos vychytal už 12 čistých kont, patří k nejlepším a nejtalentovanějším brankářům celé ligy. Spekulovalo se o jeho možném přestupu do Sparty, ta ale přivedla Dominika Holce. Zkusí jej získat Slavia? Zůstane v Uherském Hradišti? Nebo snad zamíří do ciziny? Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Ukryté klenoty. 5 nejdražších hráčů Fortuna ligy, kteří nehrají za Slavii, Plzeň ani Spartu

Není žádným tajemstvím, že největšími rozpočty disponuje ve Fortuna lize trio Slavia, Sparta a Plzeň. Zajímavé hráče však ve svých řadách ukrývají i další týmy.

Bez názvu.jpg

Největší a taky nejdražší ligové hvězdy mají ve svých kádrech Slavia, Plzeň a Sparta. Ovšem zajímaví a drazí fotbalisté působí taky v dalších ligových týmech. Jména pěti nejdražších z nich, podle portálu transfermarkt.com, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Václav Jemelka (Sigma Olomouc) – 800 tis. eur

Václav Jemelka 2.jpg

V zimě měl na stole nabídku z Kazachstánu, vedení Olomouce ho ale nepustilo. Pětadvacetiletý stoper, který býval spojován taky s odchodem do Sparty, tak zůstal na Hané. Do Olomouce se ale vrátí Roman Hubník, a tak je možné, že Václav Jemelka nyní dostane svolení k odchodu. Sigma na něm může zajímavě vydělat.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Vladimir Jovovič (FK Jablonec) – 800 tis. eur

Vladimír Jovovič.jpg

Reprezentant z Černé Hory je třetím rokem v Jablonci a znovu je hodně produktivní. Pětadvacetiletý útočník má na kontě čtyři góly a sedm nahrávek, což stihl zaznamenat v pouhých 19 zápasech. Aktuálně je ale zraněný a od února nehrál.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Alexej Tatajev (FK Mladá Boleslav) – 1 mil. eur

Alexej Tatajev 2.jpg

Jedním z nejdražších hráčů, který nepůsobí ve Slavii, Spartě ani Plzni, je Alexej Tatajev. Jednadvacetiletý ruský bek je od minulé sezony v Mladé Boleslavi, za kterou letos odehrál dvacet zápasů. Na kontě má i první ligový gól.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Matouš Trmal (FC Slovácko) – 1 mil. eur

Matouš Trmal 19 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Milion eur stojí také Matouš Trmal. Jednadvacetiletý gólman Slovácka, jenž letos vychytal už 12 čistých kont, patří k nejlepším a nejtalentovanějším brankářům celé ligy. Spekulovalo se o jeho možném přestupu do Sparty, ta ale přivedla Dominika Holce. Zkusí jej získat Slavia? Zůstane v Uherském Hradišti? Nebo snad zamíří do ciziny?

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Patrizio Stronati (Baník Ostrava) – 1 mil. eur

Patrizio Stronati Baník 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý bek v lize debutoval už v sezoně 2012/13. Poté si vyzkoušel taky angažmá v Rakousku a nějakou dobu působil v Mladé Boleslavi. Teď ale patří k pilířům zadních řad ostravského týmu, letos vstřelil už čtyři góly a svými výkony si řekl o reprezentační pozornost.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud