VIDEO: 6 nejkrásnějších gólů, které dal Arsenal během éry trenéra Wengera

VIDEO: 6 nejkrásnějších gólů, které dal Arsenal během éry trenéra Wengera

Je to už šest let, co skončila éra francouzského trenéra Aresene Wengera v Arsenalu. V klubu strávil 22 sezon, během nichž se nesmazatelně zapsal do historie.

„Vedl jsem spoustu skvělých hráčů a útočníků. Na některé branky nikdy nezapomenu,“ uvedl kdysi trenér Arsene Wenger. Které góly zařadil do svého elitního výběru nejpovedenějších tref Arsenalu? Podívejte se na následující kapitoly.

Pokračování 2 / 7

Denis Bergkamp – Leicester City

Bývalý nizozemský reprezentant vstřelil během kariéry spoustu nádherných branek. Pyšnil se vytříbenou technikou, což potvrdil i v jednom ze zápasů proti Leicesteru. Mimochodem, byl to gól, kterým dokonal hattrick.

Pokračování 3 / 7

Denis Bergkamp – Newcastle United

A znovu Denis Bergkamp. Arsene Wenger vybral také jeho gól proti Newcastlu. I tentokrát prokázal svou genialitu a úžasným způsobem zakončil rychlou akci Arsenalu.

Pokračování 4 / 7

Olivier Giroud – Crystal Palace

Francouzský kanonýr Olivier Giroud se „proměnil“ ve škorpiona a nádherným způsobem poslal míč za bezmocného gólmana Crystal Palace. Manažer Arsenalu Arséne Wenger pak prohlásil, že se tato trefa zařadila mezi nejkrásnější góly, které padly během jeho panování na lavičce londýnského celku.

Pokračování 5 / 7

Thierry Henry – Real Madrid

Co by to byl za výběr Arsenalu, kdyby v něm chyběl Thierry Henry. Jeden z nejlepších útočníků minulých let se nesmazatelně zapsal do srdcí fanoušků londýnského klubu. Třeba i nádherným sólem a přesným zakončením do sítě Realu Madrid.

Pokračování 6 / 7

Thierry Henry – Liverpool

Thierry Henry podruhé. Znovu předvedl úžasné sólo, z hráčů Liverpoolu si udělal jen přihlížející komparz a elegantně zakončil. Na to se dá dívat pořád.

Pokračování 7 / 7

Nwankwo Kanu – Chelsea

Bývalý nigerijský útočník strávil v Arsenalu deset let, během nichž získal dva tituly. Nejradši asi vzpomíná na derby s Chelsea, během něhož se blýskl hattrickem. A jeho poslední gól? Ten byl opravdovou lahůdkou.

Doporučujeme

Články odjinud