VIDEO: Legendární „Žvejka“ a dalších 8 nezapomenutelných reklam Jaromíra Jágra

Jaromír Jágr je nejlepším českým hokejistou všech dob a přední tuzemskou celebritou. I proto se objevil už v řadě reklam. Na některé z nich nejde zapomenout. Nebo si snad už nepamatujete na americkou žvejkačku?

V první reklamě se Jaromír Jágr objevil už v roce 1994, tehdy na kola Olpran. I tu v našem výběru najdete. Rozhodně to ale nebylo naposledy, co na televizních obrazovkách něco propagoval.

Svou tvář spojil se spoustou značek a společností. My jsme vybrali osm z nich, na které zkrátka nejde zapomenout. Zaručeně se u nich pobavíte. Najdete je v následujících kapitolách, seřazeny tak, jak je „Džegr“ natáčel.

Pokračování 2 / 10

Kola Olpran

Jágr v Pittsburghu získal dva Stanley Cupy. Jeho třetím triumfem bylo kolo Olpran, na kterém se ještě mladičký hokejista „proháněl“ ulicemi amerického města.

Pokračování 3 / 10

Bingo

Pamatujete ještě na Bingo? Jaromír Jágr nejspíš ano. Tehdy coby dlouhovlasý učitel zkoušel žáky z toho, co má Bingo společného s hokejem.

Pokračování 4 / 10

Žvýkačky Bubble Tape

Toto je asi nejznámější Jágrova reklama. Nebo vy snad neznáte americkou žvýkačku, která je podle Jardy americkým symbolem?

Pokračování 5 / 10

New York Rangers

Jágr, to je bavič. A zřejmě rád učí cizince česky. Ti pak ale nesmí potkat Petra Průchu a říct mu, že smrdí jako prase...

Pokračování 6 / 10

Sportka

Že by Jágr skončil s hokejem a dal se na rozvoz pizzy? Kdo ví, možná, kdyby vyhrál Sportku?!

Pokračování 7 / 10

Sazka 1

S pukem u hokejky dokáže zázraky. Věděli jste ale, že je i superhrdinou?

Pokračování 8 / 10

Sazka 2

Jen si to představte. Jdete si koupit klobásu a naproti vám je v okýnku se zástěrou Jaromír Jágr. Věřte, že ten by vás neošidil.

Pokračování 9 / 10

Vodňanská drůbež

Jedním z nepřehlédnutelných Jágrových kousků je reklama na vodňanské kuře, které se připravuje, aby se z farmy dostalo ven, až k Jardovi. Tento sen se mu za asistence Andreje Babiše splní. Co na to říct? Snad jen: Tak určitě!

Pokračování 10 / 10

Kotel Hercules

I když kariéra Jaromíra Jágra v NHL i v reprezentaci skončila, zájem společností o jeho tvář v reklamě byl stále veliký. Jednou reklam, které natočil už v kladenském dresu na rolbě, byla propagace kotlů Hercules.

Doporučujeme

Články odjinud