Vzhůru do La Ligy. 3 španělské kluby, které chtějí získat Ladislava Krejčího

Vypadá to na hotovou věc. Sparťanský kapitán Ladislav Krejčí opustí Letnou a vydá se do Španělska. Na Pyrenejském poloostrově je o něj velký zájem.

To, čeho se fanoušci Sparty báli, se zřejmě stane skutečností. Pětadvacetiletý lídr a kapitán rudé družiny už další zápas za tým z Letné nepřidá.

O Ladislava Krejčího je na přestupovém trhu zájem. Pravděpodobně odejde do Španělska, kde se o něj zajímají hned tři kluby. Které? A kam má nejblíž? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Girona FC

Bez názvu.jpg

Favorit číslo jedna. Girona krouží okolo Krejčího už déle, v posledních dnech měla zvednout nabídku až na 12 milionů eur. Krejčí má do klubu údajně velmi blízko, má se čekat už jen na to, až kapitán Aleix Garcia přestoupí do Leverkusenu. Pokud Krejčí do Girony nakonec odejde, je před ním velká výzva. Tým skončil v uplynulém ročníku La Ligy na senzačním třetím místě a bude hrát Ligu mistrů!

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Real Betis

Ladislav Krejčí Sparta 23 3.jpg

Stejně jako Girona, tak i Betis má okolo Krejčího kroužit už delší čas. Sparťanský kapitán ale nabídku celku ze Sevilly údajně odmítl. Betis patří k tradičním účastníkům La Ligy, Sparta na něj loni narazila i v Evropské lize. V letošní sezoně skončil ve Španělsku sedmý.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Valencia CF

Ladislav Krejčí Liverpool.jpg

V posledních dnech se do hry o Krejčího měla vložit i Valencie. Jedná se o slavnou adresu, klub ale v posledních letech uvadá. V minulém ročníku španělské ligy byla Valencia až devátá, klub se navíc dlouhodobě nenachází v nejlepší finanční kondici. Valencia za poslední čtyři roky nezaplatila za hráče více než osm milionů eur. A to ne Krejčího stačit nebude.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud