Žádaný Fillo. Tři ligové kluby, které chtějí získat klíčového hráče Teplic

Martin Fillo je v kurzu. Teplický záložník je znovu velmi produktivní a na severu Čech budou mít co dělat, aby ho udrželi. O jednatřicetiletého hráče, který se před lety mihl i v reprezentaci, je totiž zájem.

Fillo má za sebou dva a půl roku v teplickém dresu, během nichž si vypracoval vizitku jednoho z nejlepších krajních záložníků ligy. Letos dal už čtyři góly, celkově se v Teplicích trefil v 21 duelech, přidal deset asistencí a vysloužil si zájem konkurenčních klubů. Kdo ho láká do svých řad? Podívejte se na následující kapitoly.

Pokračování 2 / 4

Plzeň

Fillo.jpg

Zřejmě nejvážnější zájemce o Fillovy služby. Viktorka v zimě bude řešit změny v kádru, spekuluje se o odchodu Jana Kovaříka, a Pavel Vrba hledá alternativy na kraje zálohy. Tou by mohl být právě Fillo, který je plzeňským odchovancem a jenž už v klubu několikrát působil.

Viktorce pomohl i k premiérovému postupu do Ligy mistrů, blýskl se parádním gólem v předkole do sítě Kodaně, nikdy si ale nevybojoval pevné místo v týmu a od roku 2015 je hráčem Teplic. Teď by se mohl vrátit na západ Čech.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Zlín

Martin Fillo 2.jpg

Když Zlín ovládl domácí pohár a zajistil si postup do hlavní fáze Evropské ligy, začali v klubu s přestavbou kádru. Jednou z vytipovaných posil byl právě Fillo, kterého to do Baťova města táhlo. „Víme, že by měl Fillo zájem k nám jít,“ uvedl pro iSport.cz majitel klubu Zdeněk Červenka. K dohodě nedošlo, Zlín však o hráče stojí dál.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Baník

Martin Fillo 3.jpg

Ostravané po návratu do ligy tápou, ze 14 zápasů vyhráli jediný a po víkendové prohře v Liberci se krčí na dně tabulky. Tým okolo Milana Baroše potřebuje nutně posílit a hledá hráče, kteří ho vyvedou z krize. I proto vedení Baníku zaměřilo svou pozornost na produktivního Filla, který by výrazně pomohl se zlepšením ofenzivní hry. Ovšem jít do první Plzně a zahrát si Ligu mistrů, nebo se strachovat o sestup do druhé ligy, to je velký rozdíl…

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud