Zatím si neškrtli. Tři plzeňské posily, které letos v lize neodehrály ani jednu minutu

Viktorka vypadla z Ligy mistrů i Evropské ligy. Západočeši se však ještě chtějí porvat o ligový titul, o který si to rozdají se Spartou a Slavií. Kouč Adrián Guľa má přitom k dispozici zajímavý kádr, ve kterém není místo pro každého.

Bez názvu.jpg

Plzeň v létě posilovala. Na západ Čech přišel například Adriel Ba Loua či Miroslav Káčer. Kádr Viktorky doplnil i Zdeněk Ondrášek, jehož palebná síla je ohromná. Tři plzeňské posily si ale letos ještě neškrtly. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Jindřich Staněk

Jindřich Staněk Plzeň Martin Sekanina  CNC  Profimedia.jpg

V Plzni je už od zimy, v létě mu však mělo skončit hostování z Českých Budějovic. Brankář Jindřich Staněk ale ve Viktorce zůstal a součástí nového hostování je i opce na přestup. Jenže mezi třemi plzeňskými tyčemi vládne Aleš Hruška, jenž loni čtyřiadvacetiletého Staňka pustil do brány jen jednou a letos mu příležitost ještě nedal.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Filip Kaša

Filip KAša Plzeň 2 Foto FC Viktoria Plzeň  CNC  Profimedia.jpg

Jedním z hráčů, který po vypuknutí koronavirové pandemie opustil slovenskou Žilinu, byl Filip Kaša, jenž společně s Miroslavem Káčerem zamířil do Plzně. Jenže zatímco Káčer nastupuje pravidelně, tak šestadvacetiletý Kaša, který dříve hrával i za Baník, šanci ještě nedostal. Přednost mají Jakub Brabec, Lukáš Hejda i Luděk Pernica.

Foto: FC Viktoria Plzeň / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Matěj Hybš

Matěj Hybš Plzeň 2 Foto FC Viktoria Plzeň  CNC  Profimedia.jpg

Bývalý bek Sparty, Jablonce nebo Jihlavy zamířil v létě z Liberce do Plzně, kde by měl nahradit Davida Limberského. Jenže sedmatřicetiletý veterán má stále silnou pozici, hodně prostoru navíc dostává i Jan Kovařík. Sedmadvacetiletý Hybš si tak na svou šanci musí počkat.

Foto: FC Viktoria Plzeň / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud