Bohumil Jank (Piráti Chomutov) – 88 trestných minu t. Nejvyšší soutěž okusil v Českých Budějovicích, hrál taky za Lev Poprad, Hradec Králové nebo Třinec. V létě šestadvacetiletý bek, který má na kontě i několik zápasů v reprezentaci, zamířil do Chomutova. Místo bojů v play-off ho tak možná čeká baráž. Navíc vyfasoval 88 trestných minut. Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia
 Conor Allen (Škoda Plzeň) – 94 trestných minut.  Ryan Hollweg sice na západě Čech skončil, Plzeň za něj však našla jiného „zlého“ muže. Stal se jím devětadvacetiletý bek Conor Allen, jenž má na kontě i sedm startů v dresu New Yorku Rangers. Loni z USA zamířil do německého Wolfsburgu a letos odehrál první extraligovou sezonu. Ke 14 kanadským bodům přidal 94 trestných minut. Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia
 Rhett Holland (Dynamo Pardubice) – 97 trestných minut.  V Pardubicích nebudou na letošní sezonu vzpomínat vůbec v dobrém. To stejné platí pro i pro Rhetta Hollanda. Pětadvacetiletý kanadský bek dal, stejně jako loni, dva góly a přidal jednu nahrávku, ovšem zatímco v minulém ročníku vyfasoval jen deset trestných minut, letos jich bylo 97. Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia
 Alexandre Mallet (Kometa Brno) – 106 trestných minut.  Jediným hráčem, který se v základní části dostal přes sto trestných minut, byl Alexandre Mallet. Šestadvacetiletý kanadský útočník zamířil v průběhu sezony 2016/17 z Pardubic do Komety, se kterou získal už dva tituly. Ovšem zatímco ve sbírání trestných minut byl pilnější než loni, kdy jich měl 59, bodově si pohoršil. Loni dal 15 branek a přidal 13 asistencí, letos měl v základní části bilanci 6+6. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Zlí muži extraligy. 5 hráčů, kteří v základní části vyfasovali nejvíc trestných minut

Že se nejlepším střelcem i nejproduktivnějším hráčem základní části extraligové sezony stal Milan Gulaš, to je dobře známá věc. Víte ale, který z hráčů vyfasoval nejvíc trestných minut?

Václav Skuhravý z Karlových Varů si letos od rozhodčích vykoledoval rovných 80 trestných minut. Ovšem pět hráčů jich posbíralo ještě víc. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Tomáš Marcinko (Oceláři Třinec) – 87 trestných minut

Tomáš Marcinko Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Třicetiletý slovenský útočník, jenž startoval na dvou olympijských hrách, přišel do Třince před minulou sezonou z čínského Kunlunu. Loni bývalý forvard Pardubic posbíral 36 kanadských bodů. Letos jich měl o deset méně, taky však zvládl nasbírat 87 trestných minut.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 6

Bohumil Jank (Piráti Chomutov) – 88 trestných minut

Bohumil Jank Chomutov Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia.jpg

Nejvyšší soutěž okusil v Českých Budějovicích, hrál taky za Lev Poprad, Hradec Králové nebo Třinec. V létě šestadvacetiletý bek, který má na kontě i několik zápasů v reprezentaci, zamířil do Chomutova. Místo bojů v play-off ho tak možná čeká baráž. Navíc vyfasoval 88 trestných minut.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

 

Pokračování 4 / 6

Conor Allen (Škoda Plzeň) – 94 trestných minut

Conor Alen Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Ryan Hollweg sice na západě Čech skončil, Plzeň za něj však našla jiného „zlého“ muže. Stal se jím devětadvacetiletý bek Conor Allen, jenž má na kontě i sedm startů v dresu New Yorku Rangers. Loni z USA zamířil do německého Wolfsburgu a letos odehrál první extraligovou sezonu. Ke 14 kanadským bodům přidal 94 trestných minut.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 6

Rhett Holland (Dynamo Pardubice) – 97 trestných minut

Rhett Holland Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

V Pardubicích nebudou na letošní sezonu vzpomínat vůbec v dobrém. To stejné platí pro i pro Rhetta Hollanda. Pětadvacetiletý kanadský bek dal, stejně jako loni, dva góly a přidal jednu nahrávku, ovšem zatímco v minulém ročníku vyfasoval jen deset trestných minut, letos jich bylo 97.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

 

Pokračování 6 / 6

Alexandre Mallet (Kometa Brno) – 106 trestných minut

Alexandre Mallet Kometa.jpg

Jediným hráčem, který se v základní části dostal přes sto trestných minut, byl Alexandre Mallet. Šestadvacetiletý kanadský útočník zamířil v průběhu sezony 2016/17 z Pardubic do Komety, se kterou získal už dva tituly. Ovšem zatímco ve sbírání trestných minut byl pilnější než loni, kdy jich měl 59, bodově si pohoršil. Loni dal 15 branek a přidal 13 asistencí, letos měl v základní části bilanci 6+6.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud